Zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké benefity jsou osvědčenou motivační platformou pro práci s lidskými zdroji firmy. Potřeby a přání každého zaměstnance jsou však individuální a tomu by měla odpovídat i nabídka benefitů.

Dárkový poukaz jako zaměstnanecký benefit

Dárkové poukazy řeší individuální pořeby zaměstnanců tím, že konečný výběr odměny - služby, zboží či zážitku - je zcela v rukou příjemce poukazu. Jako benefit pro zaměstnance můžete vybrat přímo některý dárkový poukaz z naší nabídky a doplnit ho vhodným věnováním či poděkováním. 

Univerzální firemní dárkový poukaz

přináší vyšší úroveň personalizace a větší komfort pro příjemce poukazu. Jedná o univerzální dárkový poukaz, který si u nás následně příjemce vymění za libovolný poukaz na zboží, službu či zážitek podle svých individuálních preferencí. Tento univerzální dárkový poukaz vyrobíme přímo ve vašem korporátním designu tak, aby i vizuálně reprezentoval vztah mezi firmou a zaměstnancem. Samozřejmostí je možnost jmenovité personalizace.

dárkový poukaz penny market

Firemní dárkový poukaz může být také vhodná pozornost pro vaše obchodní partnery nebo originální výhra ve firemních soutěžích a marketingových akcích.

dárkový poukaz vzor

 

V oblasti dárkových poukazů zajistíme:

- grafický návrh poukazu ve vašem korporátním designu
- výrobu poukazu a doprovodných materiálů
- doručení poukazů přímo obdarovaným nebo na adresu firmy
- vyúčtování a fakturaci

Firemní univerzální poukazy je možné vytvářet a expedovat též v elektronické podobě (PDF). Pro bližší informace a podmínky spolupráce nás neváhejte kontaktovat.

.

Nejhledanější