Tip na dárek - dárkový poukaz

Dárkové poukazy jsou tím nejlepším, co můžeš věnovat. Nemusíš složitě vymýšlet konrétní dárek, neriskuješ a obdarovaný si sám vybere to, co ho potěší. A poukazem vybraný dárek uhradí. 

NEVÍM SI RADY (univerzální dárkové poukazy)

Dárkový poukaz jaký?

Pokud si opravdu vůbec nevíš rady, je ideální darovat poukaz do obchodu s co nejširší nabídkou druhů zboží. Doporučujeme známou nákupní galerie KASA.CZ a nebo síť pěti e-shopů společnosti VIVANTIS. Z jejich nabídky si vybere skutečně každý - od elektroniky až po potravinové doplňky.

JAKOU VELIKOST? (dárkové poukazy na oblečení)

Dárkové poukazy oblečení

Módní oblečení a doplňky jsou oblíbeným dárkem, ale teprve dárkové poukazy umožní vyhnout se přehmatům ve volbě velikosti či barvy. Nabídka obchodů, jejichž dárkové poukazy nabízíme, potěší jak teenagery tak i ty, kteří kladou důraz na špičkovou kvalitu a eleganci a nebo žijí pro sport a cestování. Máme i originální trička.

PRO MILÁČKA (dárkové poukazy na šperky, parfémy a hodinky)

Dárek pro miláčka

Šperk nebo parfém udělá radost každé ženě nebo dívce a potěší i muže. Je to ideální dárek k běžným výročím ale i skvělý tip pokud potřebuješ vyjádřit svoje city. Teď jen trefit tu správnou vůni a nebo styl. S dárkovým poukazem na šperky nebo parfémy od nás v každém případě nešlápneš vedle. A muži určitě ocení i hodinky.

NĚCO DO BYTU (dárkové poukazy na bytové doplňky)

Dárkové poukazy bytové doplňky

Věci do bytu jsou skvělým svatebním dárkem a vhodnou pozorností, pokud chceš jedním dárkem obdarovat pár, který bydlí spolu. Díky poukazu se nejen vyhneš tomu, že se netrefíš do vkusu obdarovaných, ale daruješ i radost z vlastního nakupování bytových doplňků. Máme taky super samolepky na zeď.

HOLKA NEBO KLUK? (dárkové poukazy pro děti a miminka)

Dárkové poukazy pro děti

Hodil by se ti dárek k příležitosti narození miminka? Bude to holka nebo kluk? Růžový nebo modrý svetříček? Tenhle problém už jsme vyřešili! Věnuj dárkový poukaz a nech výběr na rodičích. Máme i dárkové poukazy na originální dřevěné hračky.

NĚJAKÝ KURZ NEBO ZÁŽITEK?

Někdo sní o tom, že bude kapitán jachty či potápěč, někdo se chce stát dobrým fotografem. Umožni jim to! Nebo dopřej třeba relaxační masáž.

Další tipy na skvělý dárek:

 

TRIKA JINAK - originální česká trička pro všechny, kteří se nebojí jít svojí vlastní cestou!

Dárkový poukaz na originální trička

JIŘINA TAUCHMANOVÁ - navrhne a vyrobí originální svatební šaty!

Dárkový poukaz na svatební šaty

TANDEMOVÉ TERMICKÉ LETY - skvělý letní dárek!

Dárkový poukaz tandemové lety


Nejhledanější